Kontakt

 Bypakkesekretariatet

 

 

Daglig leder Jostein Haug

E-post: jostein.haug@sarpsborg.com

Mobil: 915 53 405

 

Rådgiver Gry Rustad Pettersen

E-post: gry-rustad.pettersen@sarpsborg.com

Mobil: 913 13 345

 

Rådgiver Tor Arne Stabbetorp

E-post:tor-arne.stabbetorp@sarpsborg.com

Mobil: 975 52 652

 

Kommunikasjonsansvarlig Karoline Vårdal (permisjon).

E-post:karoline.vaardal@sarpsborg.com

Mobil: 977 166 34

 

Kommunikasjonsrådgiver Eileen Bergstrøm

E-post: eileen.bergstroem@sarpsborg.com

Mobil: 900 66 387

 

Rådgiver Thomas Pettersen

thomas.pettersen@sarpsborg.com

Mobil: 474542731

Bypakke Nedre Glomma

Besøksadresse:

Sarpsborg rådhus
Glengsgata 38
1706 Sarpsborg

Presse

Kommunikasjonsrådgiver Eileén Bergstrøm

Kommunikasjonsansvarlig Karoline Vårdal (i permisjon)

E-post: karoline.vaardal@sarpsborg.com

Telefon 977 166 34

Fredrikstad kommune

Kommunikasjonsrådgiver Martin Fredheim

E-post: mfre@fredrikstad.kommune.no

Telefon 472 53 606

Sarpsborg kommune

Kommunikasjonsrådgiver Maren Lunde

E-post: maren.lunde@sarpsborg.com

Telefon 995 87 281

Østfold fylkeskommune

Informasjonsrådgiver Fredrik Norland

E-post: fredrik.norland@ostfoldfk.no

Telefon 977 62 005

Statens vegvesen

Kommunikasjonsrådgiver Georg Ståle Brødholt

E-post: georg.brodholt@vegvesen.no

Telefon 905 58 678